Antikorozní vosk na podvozek Bilt Hamber Dynax-UB (5000 ml)

2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Vysoce účinný antikorozní vosk, který poskytuje mimořádně dlouhou ochranu ocelovým povrchům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dynax-UB obsahuje elastické polymery, které vytvářejí tvrdší voskový povlak, který je vůči oděru odolnější než běžné voskové povlaky. Tato vlastnost umožňuje tomuto vosku chránit spodní část vozidla po delší dobu. Na rozdíl od tradičních asfaltových nátěrů se Dynax-UB nebude časem loupat. Dynax-UB vytváří suchý, hnědý a voskovitý film. Dynax-UB je schopen zastavit stávající korozi a poskytnout dlouhodobou ochranu zkorodovaným a korozivním povrchům. Dynax-UB překonává konkurenceschopné materiály ve zkouškách solného postřiku za podmínek ASTM B117.

Způsob použití Bilt Hamber Dynax-UB

  • K použití Dynaxu UB použijte štětec nebo váleček.
  • Dynax-UB se aplikuje na suchý povrch.
  • Na povrch naneste nejméně 2 vrstvy v intervalech 24 hodin.
  • První vrstva připraví povrch a umožní tak následným vrstvám vytvářet vyšší tloušťku filmu.
  • Dynax-UB zajistí vynikající ochranu v širokém rozmezí tloušťky - cílem je dosáhnout rovnoměrné tloušťky suchého filmu přibližně 80 - 100 mikronů.

Objem: 5000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bilt Hamber je uznávaná britská značka, která se specializuje na vysoce kvalitní produkty pro péči o auto. S důrazem na vědecký přístup a inovativní technologie nabízí Bilt Hamber širokou škálu čisticích, ochranných a detailingových produktů, které překonávají očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Od vosků a sealantů až po čisticí prostředky a antikorozní ochranu – každý produkt je navržen tak, aby poskytl maximální efektivitu a dlouhotrvající výsledky. S Bilt Hamber můžeš dopřát svému vozu profesionální péči, která zajistí, že bude vždy vypadat skvěle a zůstane chráněn.