Antikorozní vosk Bilt Hamber Dynax-UC (5000 ml)

2 390 Kč 1 975,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Vysoce výkonný antikorozní vosk Bilt Hamber DYNAX-UC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dynax UC je vysoce výkonný antikorozní vosk, který zajišťuje průhledný ochranný štít s nízkou tloušťkou filmu. Jedná se o pevný vosk, jehož film je bohatý na unikátní kovové inhibitory koroze, které přestanou existovat a zabraňují tak nové korozi. Dynax UC lze aplikovat na obnažené kovové a lakované povrchy, ve skutečnosti kdekoliv, kde je potřeba silná ochrana. Dynax UC je naprosto bezpečný pro většinu nátěrových hmot a je ideální tam, kde tmavé vosky nebo tmely nevypadají příliš hezky. Suchý tvrdý voskový film poskytuje mechanickou ochranu. Dynax UC je ideálním produktem pro zajištění vysoké úrovně ochrany v zimních měsících - použití na spodcích karoserií, podvozcích, podlahách, zdvihacích bodech, chromu, odpružení, upevněních, obloucích na kolech, hliníkových kolečkách. Možné využití na motocykly, slitiny, hliník, lodě, sekačky, stroje, nástroje a vybavení.

Správné použití vosku Bilt Hamber DYNAX-UC

  • Inhibitory koroze u Dynax UC dokáží chránit čistou a korodovanou ocel, avšak jedná se o materiál s nízkou tloušťkou filmu.
  • Kde je to možné, aplikovaný povrch by měl být ideálně 100% čistý.
  • Povrch vyčistěte, umyjte vodou a potom vysušte.
  • Následně můžete aplikovat Dynax UC v jemných nátěrech, tloušťka filmu by měla být vytvořena spíše tímto způsobem, než jediným těžkým nátěrem.
  • Při přibližně 50 mikrometrech dft (tloušťka suchého filmu) Dynax UC zůstává prakticky průhledný.
  • Výrobek se vytvrdí do konečné pevnosti až po 24 - 96 hodinách, vozidlo však může být použito v případě potřeby po pouhých 30 minutách.
  • Uschlý nátěr je stejně pevný jako svíčkový vosk a po úplném vytvrzení bude odolávat nárazu nečistot.
  • V případě potřeby lze Dynax UC odstranit po zimě vhodným odmašťovacím prostředkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bilt Hamber je uznávaná britská značka, která se specializuje na vysoce kvalitní produkty pro péči o auto. S důrazem na vědecký přístup a inovativní technologie nabízí Bilt Hamber širokou škálu čisticích, ochranných a detailingových produktů, které překonávají očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Od vosků a sealantů až po čisticí prostředky a antikorozní ochranu – každý produkt je navržen tak, aby poskytl maximální efektivitu a dlouhotrvající výsledky. S Bilt Hamber můžeš dopřát svému vozu profesionální péči, která zajistí, že bude vždy vypadat skvěle a zůstane chráněn.