Antikorozní vosk Bilt Hamber Dynax-UC (750 ml)

699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Vysoce výkonný antikorozní vosk, který zajišťuje průhledný ochranný štít s nízkou tloušťkou filmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o tuhý vosk, jehož film je bohatý na unikátní kovové inhibitory koroze, které přestanou existovat a zabraňují tak nové korozi. Dynax UC lze aplikovat na obnažené kovové a lakované povrchy ve skutečnosti kdekoli, kde je potřeba silná ochrana. Dynax UC je naprosto bezpečný pro většinu nátěrových hmot a je ideální tam, kde tmavé vosky nebo tmely nevypadají příliš hezky. Suchý a tvrdý voskový film poskytuje mechanickou ochranu. Dynax UC je ideálním produktem pro zajištění vysoké úrovně ochrany v zimních měsících - použití na spodcích karoserií, podvozcích, podlahách, zdvihacích bodech, chromu, odpružení, upevněních, obloucích na kolech, hliníkových kolečkách. Možné využití na motocykly, slitiny, hliník, lodě, sekačky, stroje, nástroje a vybavení.

Správné použití vosku Bilt Hamber DYNAX-UC

  • Inhibitory koroze u Dynax UC dokáží chránit čistou a korodovanou ocel, avšak jedná se o materiál s nízkou tloušťkou filmu.
  • Kde je to možné, aplikovaný povrch by měl být ideálně 100% čistý.
  • Povrch vyčistěte, umyjte vodou a potom vysušte.
  • Následně můžete aplikovat sprejováním Dynax UC v jemných vrstvách, tloušťka filmu by měla být vytvořena spíše tímto způsobem, než jediným těžkým nátěrem.
  • Při přibližně 50 mikrometrech dft (tloušťka suchého filmu) Dynax UC zůstává prakticky průhledný.
  • Výrobek se vytvrdí do konečné pevnosti až po 24 - 96 hodinách, vozidlo však může být použito v případě potřeby po pouhých 30 minutách.
  • Uschlý nátěr je stejně pevný jako svíčkový vosk a po úplném vytvrzení bude odolávat nárazu nečistot.

Objem: 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: