Kdo stojí za Pečuj o káru?

To, čemu se věnuju, můžu dělat jen díky zkušenostem

Představ si ten pocit, kdy sedíš v novym autě a užíváš si každej ujetej kilometr. Tak přesně tenhle pocit můžeš zažívat pořád dokola. Z každý káry se totiž dá udělat leštěnka, která ti bude dělat radost.

Už od dětství miluju všechno, co má čtyři kola, a proto svojí práci dělám s láskou. Ať už jsem měl první auto z roku 1996, jezdil dodávkou, řídil taxík... zjistil jsem, že i ve starym pekáči se můžeš cejtit jako v luxusu. Stačí mu jen dát trochu péče.

Začal jsem se proto zajímat, co můžu svýmu autu nabídnout. Aniž bych si to uvědomoval, pomalu jsem tak pronikal do světa autokosmetiky. U táty v garáži jsem kromě svý Octávky začal opečovávat i rodinný auta, přidali se známí a tehdy mi došlo, že se z koníčku pomalu stává fulltime job.

Jsem detailista, proto chci přesně vědět, co prodávám

Ne každá autokosmetika, která mi prošla pod rukama, byla kvalitní. Dostal jsem se ale k několika značkám, za který bych dal ruku do ohně. A to je přesně to, co tu najdeš: Mnou vyzkoušený produkty, kterejm sám osobně věřim a denně je v garáži používáme. Kromě toho ti navíc můžu s klidnym svědomim poradit, co a jak použít pro co nejlepší výsledek. 

A pokud se bojíš, že to nezvládneš, mrkni na naše videa na TikToku nebo YouTube. Uvidíš, že to zvládne i lajk. 

Honza Kolbaba (majitel)