Organizér kbelíku Work Stuff Bucket Hanger

479 Kč 395,87 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Organizér určený pro zavěšení na detailingový kbelík umožňující pohodlné odkládaní příslušenství při procesu mytí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Work Stuff Bucket Hanger je organizér určený pro zavěšení na detailingový kbelík umožňující pohodlné odkládaní příslušenství při procesu mytí.

Ideální pomocník pro odkládaní mycí rukavice či detailingových štětců a kartáčů při procesu mytí automobilu. Odkládáním do organizéru zamezíš nadbytečnému špinění, díky čemuž bude nyní fáze mytí snazší a hlavně bezpečnější.

Již nepřemýšlej, kam odložíte mycí rukavici nebo kartáče. Zvolte Bucket Hanger.

Tato volně protékající nádoba se zakřiveným profilem se jednoduše zavěsí na stranu jakéhokoli detailingového kbelíku. Zajistí, že veškeré Vaše základní čisticí příslušenství bude v bezpečí nejen před zanešením pískem, ale i špínou a dalšími drsnými nečistotami, které se nacházejí na zemi nebo na dně Vašeho kbelíku. Přitom veškeré příslušenství bude vždy plně přístupné a připravené k akci.

Dno organizéru je opatřené dvěma otvory, díky čemuž je umožněno volnému odtoku tekutin nabraných do příslušenství. Udržuje tak Vaše příslušenství stále v dobré kondici i za předpokladu, že ho v něm zapomenete.

Hlavní znaky organizéru Work Stuff Bucket Hanger

  • Vyroben z odolného HDPE plastu.
  • Žluté provedení s černým potiskem.
  • Dokonalé zpracování kopírující obvod kbelíku.
  • Spodní otvory umožňující odtok kapalin.

Oficiální webová prezentace

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Work Stuff poskytujeme detailní příslušenství profesionálům a nadšencům do detailingu a podnikají mnoho aktivit k zvýšení popularity průmyslu detailingu v Polsku i po celém světě. Jejichcílem je poskytnout každému nadšenci do detailingu vysoce kvalitní vybavení, aby mohl naplno realizovat svoji vášeň a práci. Neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme naši nabídku produktů, aby každý mohl splnit své potřeby.