Vysokotlaká myčka AVA Master 2.0 P80 (Large Bundle)

Novinka
Značka: AVA of Norway
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

2800 W, 160 Bar, 10 l/min, bohatá výbava, rozšířená záruka

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVA Master 2.0 P80 (Large Bundle) je inovovaná špičková profesionální vysokotlaká myčka v rozšířeném balíčku s 20-letou zárukou.

Ve společnosti AVA of Norway kladou velký důraz na vývoj produktů s nejvyšší trvanlivostí. Proto všem zákazníkům nabízí prodlouženou spotřebitelskou záruku na motor až na 20 let, bez nutnosti dalších nákladných smluv o údržbě. Na modely AVA GO, V6, Easy a Smart je nabízena záruka na motor až 10 let. U modelů AVA Master, Master 2.0 a Evolution se záruka prodlužuje až na 20 let.

S Master 2.0 jsou posunuty hranice starého vítěze testu do nových výšin! Bylo vzato to nejlepší z originálu a masivně upgradováno zevnitř i zvenku. Toto je tlaková myčka, která je ideální pro lidi, kteří dbají na kvalitu a hledají výkon a snadné použití pro ty nejobtížnější úkoly! Ve verzi 2.0 získáte vylepšené trysky, které zajistí vynikající výkon a dlouhou životnost. Elektrická a čerpací technologie byla aktualizována tak, aby myčka vyhovovala i náročnějším aplikacím. Nové „vodítko hadice“ dokonale rozmístí hadici na bubnu a držák na napájecí kabel zajišťuje snadné skladování a rychlý přístup. Kromě všech vylepšení se i nadále můžete těšit z tichého chodu čtyřválcového celokovového motoru.

Tento stroj má 4-válcové kovové čerpadlo s dlouhou životností pro maximální odolnost a výkon vhodný i pro náročnější aplikace. Je extrémně stabilní díky výsuvné přední podpěře, nízkému těžišti a inovovanému navijáku hadice „follow me“.

U AVA jsou pyšní na uživatelskou přívětivost, účinnost a design série Master. AVA Master 2.0 P60 je nejvýkonnější stroj s pojistkou 10 A, P70 zvládne téměř jakýkoli úkol a P80 je tlakový čistič pro ty nejtěžší úkoly.

Hlavní parametry AVA Master 2.0 P80 Large Bundle

 • Minimální tlak: 160 Bar
 • Pracovní napětí: 240 V / 50 Hz
 • Výkon motoru: 2800 W
 • Maximální průtok: 10 L/min
 • Délka hadice k pistoli: 10 m (ocelová vyztužená)
 • Délka napájecího kabelu: 5 m
 • Maximální teplota vody na vstupu myčky: 40 st
 • Spojka na ústí myčky: 1/4"
 • Hmotnost bez příslušenství: 23.4 kg
 • Masivní 4-válcové čerpadlo

Obsah balení AVA Master 2.0 P80 Large Bundle

 1. Tlaková myčka AVA Master P80 s držákem příslušenství a navíjecím držákem hadice "Follow me"
 2. Inovovaný profesionální napěnovač 1 L AVA Foam Cannon Premium
 3. Tlaková pistole AVA Zero Force
 4. Variabilní nástavec AVA Zoom Lance umožňující volbu délky pistole 63-96 cm
 5. Rotující tryska AVA Turbo Nozzle
 6. Variabilní tryska 20°/60° AVA Vario Nozzle
 7. 10 m hadice AVA Steel Reinforced Hose
 8. Masivní vodní filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ava of Norway je renomovaná značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních vysokotlakých čističů a příslušenství. S důrazem na inovaci a robustní konstrukci, produkty Ava jsou navrženy tak, aby zvládly i ty nejnáročnější čisticí úkoly. Norská preciznost se odráží v každém detailu, od ergonomického designu až po udržitelné materiály. S Ava of Norway můžeš dosáhnout profesionálních výsledků při čištění tvého vozu, domu nebo zahrady, a to s minimální námahou a maximální efektivitou.