Stativ BigBoi IllumR Flood Tripod

2 099 Kč 1 734,71 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin

Stativ pro detailingové světlo BigBoi IllumR Flood Light.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme novou řadu osvětlení ILLUMR od Bigboi. Lahůdka pro nadšence nebo detailery, kteří chtějí cenově dostupné, ale vysoce kvalitní a vysoce výkonné řešení osvětlení.

IllumR Tripod, speciálně navržený pro výkonné světlo Bigboi IllumR Flood - 5 Colours, vám dává možnost bezpečně připevnit hlavní světelnou jednotku k bezpečnému a stabilnímu stativu. Nastavte požadovanou výšku pomocí speciálního upevňovacího knoflíku a dostaňte světelný paprsek přesně tam, kam potřebujete.

 

Hlavní benefity stativu BigBoi IllumR Flood Tripod

  • Nastavitelný do výšky až 150 cm
  • Pevný a bezpečný stativ
  • Stabilní platforma i při úplném vysunutí

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bigboi je špičková značka zaměřená na výrobu vysoce výkonných sušiček a čističů přizpůsobených potřebám automobilových nadšenců i profesionálů. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na maximální efektivitu, rychlost a šetrnost vůči povrchům vozidla. Díky Bigboi sušičkám můžeš snadno a rychle zbavit své auto vody bez rizika poškození laku. Každý produkt Bigboi je vyvinut s ohledem na inovace a precizní zpracování, což zajišťuje, že péče o tvůj vůz bude jednoduchá a zároveň profesionální. S Bigboi získáš výkon, na který se můžeš spolehnout.