Ruční tlakový postřikovač IK MULTI PRO 2 Professional Sprayer

859 Kč 709,92 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Ruční profesionální tlakový postřikovač se zvýšenou chemickou odolností vůči kyselinám s nádrží pro 1500 ml roztoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač IK MULTI PRO 2 je dobře známý svým maximálním výkonem z hlediska ergonomie, snadného použití a bezpečnosti. Nabízí profesionální stříkací řešení pro dosažení optimálních výsledků v celé řadě odvětví, jako je stavebnictví, čištění a dezinfekce, boj proti virům, škůdcům a epidemiím, automobilový průmysl, průmysl a klimatizace (HVAC).

IK MULTI PRO 2 je navržen pro maximální pevnost a všestrannost s nejagresivnějšími chemikáliemi (kompletní přehled chemické odolnosti naleznete níže). Tento postřikovač je zvláště odolný vůči kyselinám. IK Srayers jsou poprávu označovány jako nejatraktivnější na trhu. Vyzkoušejte IK Sprayers i Vy!

Postřikovač IK MULTI PRO 2 nabízí robustní a odolný design. Navržen pro nejnáročnější aplikace v různých profesionálních odvětvích. Těsnění a materiály IK MULTI PRO 2 jsou zvláště odolné vůči většině kyselin, rozpouštědel a dezinfekčních prostředků. Má široké plnicí hrdlo, ergonomický design, bezpečnostní ventil nastavený na 2.5 bar (odtlakovatelný), dvě rozprašovací trysky (nastavitelný kužel a ventilátor). Jeho průsvitná nádrž umožňuje kontrolovat hladinu kapaliny uvnitř.

IK MULTI PRO 2 má příslušenství pro aplikace v těžko přístupných oblastech. Jeho snadná ruční montáž a demontáž umožňuje kompletní údržbu bez použití nářadí. Balení též obsahuje barevné rozlišovače pro skvělou orientaci v rámci obsahu postřikovače.

Profesionální postřikovač zaručený dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: