Ruční tlakový postřikovač IK MULTI PRO 12 Professional Sprayer

3 679 Kč 3 040,50 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Ruční profesionální tlakový postřikovač se zvýšenou chemickou odolností vůči kyselinám s nádrží pro 8000 ml roztoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač IK MULTI PRO 12 se vyznačuje maximálním výkonem z hlediska ergonomie, snadného použití a bezpečnosti. Nabízí profesionální řešení postřiků pro dosažení optimálních výsledků v celé řadě odvětví, jako je stavebnictví, čištění a dezinfekce, boj proti virům, škůdcům a epidemiím, automobilový průmysl, průmysl a klimatizace (HVAC).

IK MULTI PRO 12 je navržen pro maximální pevnost a všestrannost s nejagresivnějšími chemikáliemi. Tento postřikovač je zvláště odolný vůči kyselinám. IK Srayers jsou poprávu označovány jako nejatraktivnější na trhu. Vyzkoušejte IK Sprayers i Vy!

ostřikovač IK MULTI PRO 12 byl navržen tak, aby usnadnil práci profesionálům díky vylepšeným bezpečnostním prvkům na klíčových místech postřikovače.

Těsnění a materiály IK MULTI PRO 12 jsou zvláště odolné vůči většině kyselin, rozpouštědel a dezinfekčních prostředků. Obsahuje zesílenou 1.5 m hadici, velký integrovaný trychtýř pro usnadnění plnění, bezpečnostní ventil nastavený na 3 bary, který lze odtlakovat a který zabraňuje přímému kontaktu s plynem, popruh pro nošení na rameni, dvě rozprašovací trysky (nastavitelné kužel a ventilátor), základnu pro větší stabilitu a oporu nohou, barevné karty k identifikaci obsahu nádrže, nerezovou rukojeť pro otevírání a zavírání s bezpečnostní pojistkou.

 

Jeho průsvitná nádrž umožňuje kontrolovat hladinu kapaliny uvnitř a má systém pro umístění trysky po dokončení postřiku. Řada Multi Pro je výsledkem znalostí získaných letitými zkušenostmi v oblasti navrhování a výroby profesionálních postřikovačů, spojujících ty nejinovativnější prvky v oblasti bezpečnosti, ergonomie a funkčnosti.

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: