Ruční postřikovač IK MULTI TR MINI 360 Professional Sprayer

349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Ruční profesionální postřikovač s 360º systémem, se zvýšenou chemickou odolností a s nádrží pro 600 ml roztoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač na láhve IK MULTI TR MINI 360 nabízí profesionální řešení postřiku pro optimální výsledky v celé řadě odvětví, jako je čištění a dezinfekce, automobilový průmysl a detailing, boj proti virům, škůdcům a epidemiím, kutilské nebo průmyslové aplikace apod.

Tento postřikovač je ideální pro izolované práce na malých plochách. 360º systém pro stříkání ve všech polohách včetně stříkání s nádobou vzhůru nohama.

Rozprašovač IK MULTI TR MINI 360 je ideálním nástrojem pro jakékoli čištění a dezinfekci, optimální pro rozprašování široké škály chemikálií, jako jsou dezinfekční prostředky, neutrální produkty, alkoholy, alkalické produkty a ketony.

IK MULTI TR MINI 360 je lehký a praktický rozprašovač se spouští, který obsahuje základnu pro větší stabilitu, barevně kódovaný systém identifikace obsahu a průsvitnou nádrž, která umožňuje kontrolovat hladinu kapaliny uvnitř.

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

IK Sprayers je uznávaný výrobce specializující se na profesionální rozprašovače určené pro různá odvětví, včetně zemědělství, úklidu, průmyslu a domácností. S důrazem na kvalitu, inovaci a udržitelnost nabízí IK Sprayers širokou škálu výkonných nástrojů pro aplikaci tekutých látek s precizností a efektivitou. Každý rozprašovač je navržen s ohledem na ergonomii, spolehlivost a snadnou použitelnost, což umožňuje šetrné a rovnoměrné rozprašování bezpečně a efektivně. S IK Sprayers máte nástroje, na které se můžete spolehnout pro vaše aplikace.