Přenosný antiradar Genevo One S

11 895 Kč 9 830,58 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Přenosný antiradar Genevo One S se zvýšenou citlivostí v Ka pásmu o cca 10%. Speciálně vyvinut pro Českou republiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky vyspělé detekční technologii GENEVO můžete jezdit bez starostí, mít s předstihem informace o policejních radarech a dokonalý přehled o úsekových měřeních. GENEVO ONE S je tou nejdostupnější vstupenkou do světa špičkových radarových detektorů GENEVO.

Spolehněte se na přesnost detekce bez falešných poplachů - Speciální filtr v radarovému detektoru GENEVO ONE S a špičkový software uvnitř přístroje s jistotou rozpozná skutečný signál měřícího radaru a okamžitě na něj upozorní. Díky tomu jsou prakticky vymýceny otravné falešné poplachy, s nimiž se některé jiné značky potýkají.

Mějte vše pod kontrolou a v češtině - Správné zařízení musí pomáhat, ale nesmí obtěžovat. Proto je pro GENEVO ONE S připraveno velmi jednoduché menu, které činí nastavení i ovládání radarového detektoru hračkou. Navíc je v češtině, takže máte jistotu, že se v něm jen tak neztratíte.

Ochrana, která se vejde do Vaší dlaně - Extra kompaktní rozměry radarového detektoru GENEVO ONE S velmi ulehčují manipulaci, takže si jej na noc můžete nosit domů. Žlutý displej v kabině Vašeho vozu navíc podporuje koncentraci při řízení.

Hlavní výhody antiradaru Genevo One S

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ - GENEVO ONE S je nejjednodušší k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.

SPOLEHLIVÉ DETEKCE- Vysoká citlivost na České Ka-pásmo, zajišťuje bezpečné detekce za všech podmínek.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY - GENEVO ONE S je jeden z nejmenších detektorů na trhu. Jeho kompaktní rozměry umožňují diskrétní umístění i jeho snadný přenos.

ČESKÁ LOKALIZACE - Menu přístroje je v češtině stejně jako hlasové hlášení poplachů. Detektor je od nás nastaven pro Českou republiku, stačí jen zapojit a vyrazit.

MOŽNOST LEGALIZACE - Disponuje funkcí, která uzamkne detektor do režimu pouhého ukazatele GPS rychlosti, ideální pro bezproblémové policejní kontroly v zemích, kde použití detektorů není povolené.

ODOLNÝ PROTI RUŠENÍ - GENEVO ONE S se pyšní inovovanou filtrací rušivých signálů např. ze systémů moderních vozidel (sledování mrtvých úhlů, adaptivní tempomat, nebo udržování v jízdních pruzích...)

S NEJPŘESNĚJŠÍ DATABÁZÍ MAP - GENEVO GPS databáze mapových podkladů celé Evropy je měsíčně aktualizovaná, reaguje na časté změny v úsekových měřeních, kamerách na červenou a jiných stacionárních hrozbách co nevysílají žádný detekovatelný signál.

AKTUALIZACE NA 1 ROK ZDARMA - Aktualizace systému a GPS databáze radarů je u GENEVO ONE S k dispozici 1 rok zdarma.
Aktualizace nezabere více než 1 minutu. Doporučujeme ji provádět pravidelně.

Obsah balení:
Detektor GENEVO ONE S
Vertikální držák
Horizontální držák
Napájecí kabel s tlačítkem
USB kabel
1 rok aktualizací zdarma

Operační frekvence:
GPS: SiRF STAR IV
Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34.7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz)
Ka wide: 33.4 GHz ~ 36.0 GHz
K narrow: 24.125 GHz (±70 MHz)
K wide: 24.125 GHz (±150 MHz)
X pásmo: 10.525 GHz (±50 MHz)
Laser: 904 nm

Technické parametry:
Operační teplota: -20 +85 °C
Skladovací teplota: -20 +85 °C
Operační napětí: 11 – 16 V
Spotřeba energie: 250 mA normal, 330 mA max. (při 12V)
Rozměry: 62 x 92 x 34 mm
Váha: 140 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genevo je přední značka zaměřená na vývoj a výrobu špičkových zařízení pro mobilní zabezpečení. S důrazem na inovativní technologie a moderní design nabízí Genevo spolehlivá a výkonná řešení pro ochranu vašeho vozidla. Jejich široká škála produktů zahrnuje pokročilé alarmy, sledovací systémy a bezpečnostní prvky, které vám poskytnou klid a jistotu. S Genevo můžete mít důvěru, že vaše vozidlo je v bezpečí a že máte k dispozici nejnovější technologie k ochraně proti krádeži a neoprávněnému vstupu.