Přenosný antiradar Genevo One S Black Edition

15 799 Kč 13 057,02 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Přenosný antiradar Genevo One S Black Edition se zvýšenou citlivostí v Ka pásmu o cca 20% oproti základní variantě Genevo One S. Speciálně vyvinut pro Českou republiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si dokonalou ochranu na českých silnicích - Radadový detektor GENEVO ONE S - Black Edition je vyvinut speciálně pro použití na našich cestách. Výrobce využil tisíce najetých kilometrů testovacích řidičů a jednotlivé detekční součásti upravil tak, aby jste se na něj mohli za všech okolností plně spolehnout a byli dokonale chráněni.

Spolehněte se na extra vysokou citlivost a včasné varování - Zcela nové detekční obvody jsou vyladěné na míru měřícím technologiím, které se používají v České republice. Takže GENEVO ONE S - Black Edition přináší včasné varování před měření z jakéhokoliv směru a to včetně informací o stacionárních radarech a fixních kamerách.

Nenechte se rušit falešnými poplachy - žádné totiž nejsou - Věčný boj radarových detektorů s falešnými poplachy, které přinášejí jen nervozitu za volantem. Naprosto nové obvody filtrů a výkonný procesor uvnitř detektoru GENEVO ONE S - Black Edition umožňuje hlásit řidiči pouze skutečný signál radaru.

Zákon máte na vaší straně - Je velmi důležité, aby jste mohli detektor bez obav používat, takže můžeme zaručit, že při správné instalaci je GENEVO ONE S - Black Edition zcela ve shodě s českými zákony. Můžete tedy jezdit bez obav, že by zařízení někomu mohlo vadit.

Snadné ovládání v češtině a roční aktualizace databáze - Radarový detektor GENEVO ONE S - Black Edition v sobě obsahuje databázi pevných radarů i kamer, takže díky vestavěnému GPS přesně ví, před kterými varovat. Aby vám přístroj dlouho sloužil, můžete si přikoupit doživotní aktualizaci databází, a mít tak trvalou jistotu přesných varování.

Hlavní výhody antiradaru Genevo One S Black Edition

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ - GENEVO ONE S je nejjednodušší k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.

SPOLEHLIVÉ DETEKCE - O 20% vyšší citlivost oproti modelu ONE S zajišťuje špičkovou detekce českých Ka-radarů, ze všech směrů.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY - GENEVO ONE S Black Edition je jeden z nejmenších detektorů na trhu. Jeho kompaktní rozměry umožňují diskrétní umístění i jeho snadný přenos.

ČESKÁ LOKALIZACE - Menu přístroje je v češtině stejně jako hlasové hlášení poplachů. Detektor je od nás nastaven pro Českou republiku, stačí jen zapojit a vyrazit.

MOŽNOST LEGALIZACE - Disponuje funkcí, která uzamkne detektor do režimu pouhého ukazatele GPS rychlosti a úplnou RDD imunitu, ideální pro bezproblémové policejní kontroly v zemích, kde použití detektorů není povolené.

ODOLNÝ PROTI RUŠENÍ - GENEVO ONE S se pyšní inovovanou filtrací rušivých signálů např. ze systémů moderních vozidel (sledování mrtvých úhlů, adaptivní tempomat, nebo udržování v jízdních pruzích...)

S NEJPŘESNĚJŠÍ DATABÁZÍ MAP - GENEVO GPS databáze mapových podkladů celé Evropy je měsíčně aktualizovaná, reaguje na časté změny v úsekových měřeních, kamerách na červenou a jiných stacionárních hrozbách co nevysílají žádný detekovatelný signál.

AKTUALIZACE NA 1 ROK ZDARMA - Aktualizace systému a GPS databáze radarů je u GENEVO ONE S k dispozici 1 rok zdarma.
Aktualizace nezabere více než 1 minutu. Doporučujeme ji provádět pravidelně.

Obsah balení:
Detektor GENEVO ONE S Black Edition
Vertikální držák
Horizontální držák
Napájecí kabel s tlačítkem
USB kabel
1 rok aktualizací zdarma (možnost rozšíření o doživotní)

Operační frekvence:
GPS: SiRF STAR IV
Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34.7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz)
Ka wide: 33.4 GHz ~ 36.0 GHz
K narrow: 24.125 GHz (±70 MHz)
K wide: 24.125 GHz (±150 MHz)
Laser: 904 nm

Technické parametry:
Operační teplota: -20 +85 °C
Skladovací teplota: -20 +85 °C
Operační napětí: 11 – 16 V
Spotřeba energie: 250 mA normal, 330 mA max. (při 12V)
Rozměry: 62 x 92 x 34 mm
Váha: 140 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genevo je přední značka zaměřená na vývoj a výrobu špičkových zařízení pro mobilní zabezpečení. S důrazem na inovativní technologie a moderní design nabízí Genevo spolehlivá a výkonná řešení pro ochranu vašeho vozidla. Jejich široká škála produktů zahrnuje pokročilé alarmy, sledovací systémy a bezpečnostní prvky, které vám poskytnou klid a jistotu. S Genevo můžete mít důvěru, že vaše vozidlo je v bezpečí a že máte k dispozici nejnovější technologie k ochraně proti krádeži a neoprávněnému vstupu.