Přenosný antiradar Genevo One M

19 799 Kč 16 362,81 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Přenosný antiradar Genevo One M se zvýšenou citlivostí v Ka pásmu a detekci pro MUTARADAR CD . Speciálně vyvinut pro Českou a Slovenskou republiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehněte se na špičkovou detekci při cestách po Evropě - Policejní zvyky i technologie měření rychlosti se velmi liší. Proto jsme vyvinuli speciální evropský radarový detektor GENEVO ONE M, jež zvládá detekovat nové rychlostní radary používané napříč Evropou.

Vynikající parametry díky zkušenostem z provozu - Flotily našich testovacích vozů s radarovými detektory GENEVO brázdí cesty po celé Evropě a sbírají informace a data o metodách měření. Díky tomu se můžete spolehnout, že GENEVO ONE M zjistí a ohlásí mimo běžných technologií také nejmodernější radary typu Gatso či MultaRadar.

Špičková citlivost ruku v ruce s přesnou detekcí - Když máme extra citlivý detektor, logicky jsme se museli vypořádat s možnými falešnými poplachy. Frekvenční filtry a softwarová analýza změřeného signálu přímo uvnitř detektoru GENEVO ONE M se postará o to, aby rozpoznala skutečné měření a nerušila falešnou informací.

Vestavěné GPS a doživotní aktualizace databáze - Pevné kamery a úseková měření má detektor GENEVO ONE M uložené v kompletní databázi 28 evropských států, takže kdykoliv se přibližujete k meřící kameře, dá to prostřednictvím stylového čeveného OLED displeje vědět. Navíc si databázi můžete zdarma doživotně aktualizovat.

Hlavní výhody antiradaru Genevo One M

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ - GENEVO ONE M je nejjednodušší k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.

360° SPOLEHLIVÉ DETEKCE - Vysoká citlivost na České Ka-radary, Slovenské MultaRadary a moderní GATSO radary používané v Západní Evropě.

ČESKÁ LOKALIZACE - Menu přístroje je v češtině stejně jako hlasové hlášení poplachů. Detektor je od nás nastaven pro Českou republiku, stačí jen zapojit a vyrazit.

MOŽNOST LEGALIZACE - Disponuje funkcí, která uzamkne detektor do režimu pouhého ukazatele GPS rychlosti, ideální pro bezproblémové policejní kontroly v zemích, kde použití detektorů není povolené.

NEJMENŠÍ NA TRHU - GENEVO ONE M je nejmenší detektor na trhu s detekcí Multaradarů a GATSO radarů. Jeho kompaktní rozměry umožňují diskrétní umístění i jeho snadný přenos.

ODOLNÝ PROTI RUŠENÍ - GENEVO ONE M se pyšní inovovanou filtrací rušivých signálů např. ze systémů moderních vozidel (sledování mrtvých úhlů, adaptivní tempomat, nebo udržování v jízdních pruzích...)

S NEJPŘESNĚJŠÍ DATABÁZÍ MAP - GENEVO GPS databáze mapových podkladů celé Evropy je měsíčně aktualizovaná, reaguje na časté změny v úsekových měřeních, kamerách na červenou a jiných stacionárních hrozbách co nevysílají žádný detekovatelný signál.

AKTUALIZACE ZDARMA - Aktualizace systému a GPS databáze radarů je u GENEVO ONE M ddoživotně zdarma. Aktualizace nezabere více než 1 minutu. Doporučujeme ji provádět pravidelně.

Obsah balení:
Detektor GENEVO ONE M
Vertikální držák
Horizontální držák
Napájecí kabel s tlačítkem
USB kabel
Doživotní update databáze

Operační frekvence:
GPS: SiRF STAR IV
Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34.7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz)
Ka wide: 33.4 GHz ~ 36.0 GHz
K narrow: 24.125 GHz (±70 MHz)
K wide: 24.125 GHz (±150 MHz)
MultaRadar: CD/CT
GATSO: RT3/ RT4
Laser: 904 nm

Technické parametry:
Operační teplota: -20 +85 °C
Skladovací teplota: -20 +85 °C
Operační napětí: 11 – 16 V
Spotřeba energie: 250 mA normal, 330 mA max. (při 12V)
Rozměry: 62 x 92 x 34 mm
Váha: 140 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genevo je přední značka zaměřená na vývoj a výrobu špičkových zařízení pro mobilní zabezpečení. S důrazem na inovativní technologie a moderní design nabízí Genevo spolehlivá a výkonná řešení pro ochranu vašeho vozidla. Jejich široká škála produktů zahrnuje pokročilé alarmy, sledovací systémy a bezpečnostní prvky, které vám poskytnou klid a jistotu. S Genevo můžete mít důvěru, že vaše vozidlo je v bezpečí a že máte k dispozici nejnovější technologie k ochraně proti krádeži a neoprávněnému vstupu.