Přenosný antiradar Genevo MAX

23 799 Kč 19 668,60 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Přenosný antiradar Genevo MAX je nejvyspělejší model s zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ABSOLUTNÍ ŠPIČKA MEZI PŘENOSNÝMI DETEKTORY - Dlouho očekávaný a do detailu propracovaný detektor GENEVO MAX je zde. S kompletně inovovaným radarovým modulem, přepracovaným laserovým senzorem a výkonějším procesorem je v moderním designu nekompromisním lídrem na trhu radarových detektorů.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT NA CESTÁCH - Perfektní úroveň detekce radarů jak v Česku, tak i v cizině zaručuje bezpečnou jízdu. A spolu s vyladěným softwarem a vyspělou filtrací falešných poplachů GENEVO MAX zbytečně neruší, ale spolehlivě slouží. Díky intuitivnímu ovládání gesty pak nemusíte ani spustit oči z vozovky.

100% FUNKČNÍ A 100% LEGÁLNÍ - Pokud detektor uživatele o měření pouze informuje a výsledek měření neovlivňuje, je jeho použití v České republice zcela legální. Pro ostatní země nabízí GENEVO MAX tzv. RDD imunitu a "legalizační funkci", která umožní používání úplně kdekoliv.

SKVĚLÝ DNES A PŘIPRAVENÝ NA BUDOUCNOST - Pravidelné měsíční aktualizace přidávají do detektoru GPS lokace nových míst s pevnými radary v rámci celé EU a rozšiřují jeho schopnost detekovat nejnovější radarové technologie. Aktualizace jsou vytvářeny za pomoci umělé inteligence, která ve vývojovém oddělení GENEVO průběžně zpracovává data od testerů a partnerů z celého světa.

MAXIMÁLNÍ VÝKON V MINIMÁLNÍCH ROZMĚRECH - Čistý a atraktivní vzhled skvěle pasuje do interiérů moderních vozidel. Každá část detektoru byla promyšlena do posledního detailu. Variabilní magnetický držák lze jednoduše nasadit vertikálně i horizontálně, novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickou regulací jasu či integrovaný vstup pro sluchátka.

Hlavní výhody antiradaru Genevo MAX

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ - GENEVO MAX je přes své pokročilé funkce velmi jednoduchý k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.

AKTUALIZACE ZDARMA - Doživotní aktualizace systému a GPS databáze jsou zdarma. Aktualizovat lze přes WIN PC, i MacOS a nezabere to více než 1 minutu.

OLED DISPLEJ - Barevný displej nyní přehledně zobrazuje 2x více informací.

OVLÁDÁNÍ GESTY - Pohybový senzor pro bezdotykové ovládání. Ztište poplach bez složitého hledání tlačítka, stačí jen mávnout rukou.

SENZOR SVĚTLA - Senzor okolního světla. Displej automaticky reguluje jas podle množství světla v kabině.

SENZOR HLUKU - Senzor hluku v kabině. Detektor automaticky upravuje hlasitost poplachů podle okolního hluku uvnitř vozidla.

LASEROVÝ SENZOR - Čočka laseru prošla speciální úpravou pro mnohonásobné zvýšení citlivosti. Podobná technologie laserového kolimátoru se používá například na armádních zaměřovačích.

RYCHLÁ GPS - Nový GPS modul s technologií AlwaysLocate™ a EASY™ integrující GPS, GLONASS, Galileo a QZSS dohromady. Technologie s lepším příjmem i v odlehlých oblastech včetně rychlejšího připojení po startu.

MOŽNOST LEGALIZACE - Funkce která uzamkne detektor do režimu pouhého ukazetele GPS rychlosti, pro bezproblémové policejní kontroly v zemích, kde detektory nejsou povolené.

MINIMUM ROZPTÝLENÍ - Kompletně inovovaný systém filtrování falešných poplachů, který je absolutní špičkou mezi konkurenty.

KONEKTIVITA - Používá nejmodernější standard USB-C pro aktualizace a 3.5mm jack pro sluchátka, lze ho tak použít i na motorku.

Obsah balení:
Detektor GENEVO MAX
Magnetický držák

Napájecí kabel do zapalovače s USB
USB-C kabel pro aktualizaci
Uživatelský manuál
Informace pro uživatele radarových detektorů
Doživotní aktualizace GPS databáze

Operační frekvence:

GPS: GPS, GLONASS, Galileo a QZSS
Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34,7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz)
Ka wide: 33,4 GHz ~ 36,0 GHz
K narrow: 24,125 GHz (±70 MHz)
K wide: 24,125 GHz (±150 MHz)
MultaRadar: CD/CT
GATSO: RT3/RT4
Laser: 904 nm

Technické parametry:
Operační teplota: -20 +85 °C
Skladovací teplota: -20 +85 °C
Operační napětí: 11 – 16 V
Spotřeba energie: 250mA normal, 330mA max. (při 12V)
Rozměry: 101 mm × 68 mm × 33 mm
Váha: 160 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genevo je přední značka zaměřená na vývoj a výrobu špičkových zařízení pro mobilní zabezpečení. S důrazem na inovativní technologie a moderní design nabízí Genevo spolehlivá a výkonná řešení pro ochranu vašeho vozidla. Jejich široká škála produktů zahrnuje pokročilé alarmy, sledovací systémy a bezpečnostní prvky, které vám poskytnou klid a jistotu. S Genevo můžete mít důvěru, že vaše vozidlo je v bezpečí a že máte k dispozici nejnovější technologie k ochraně proti krádeži a neoprávněnému vstupu.