Napěnovač na vapku AVA Foam Cannon Premium Kit

1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Napěnovač s regulací hustoty pěny a úhlu rozstřiku pro nanášení aktivní pěny a předmytí se 3 nádobami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVA Foam Cannon Premium Kit je napěnovač s regulací hustoty pěny a úhlu rozstřiku pro nanášení aktivní pěny a předmytí se 3 nádobami a 2 víčky/podstavci v balení. Kompatibilní se všemi myčkami AVA P30-P80.

AVA Foam Cannon Premium je příslušenství pro tlakové myčky, které vytváří silnou vrstvu trvanlivé pěny, která přilne ke každému povrchu. Prémiové pěnové dělo AVA je vhodné pro začátečníky i zkušené uživatele. Při vývoji tohoto produktu byl kladen důraz na funkci a kvalitu spolu se zpětnou vazbou od všech zákazníků.

Úhel rozstřiku i hustotu pěny lze snadno nastavit. Foam Cannon Premium vám poskytuje dokonalou kontrolu. Nastavení množství pěny lze nastavit pomocí odladění přimíchávání v poměru od 0 do přibližně 7 % díky stupnici 9 kroků. Můžete tak snadno přepínat mezi různými poměry míchání. V nadobě můžete použít koncentrát nebo zředěný roztok dle vaší zkušenosti. Samozřejmostí je nastavení i úhlu šíření, který lze stáhnout i na úzký paprsek dosahující dostřiku až na délku 12 metrů, což je ideální například pro kamiony, obytné vozy, autobusy nebo i fasády či střechy domů.

AVA Foam Cannon Premium Kit posouva profesionální napěnovače na zcela jinou úroveň.

Sada obsahuje trojici 1-litrových nádob s konickým designem umožňující stohování. Nádoby jsou dokonale stabilní díky víčkům, které buď můžete nacvaknout na dno láhve a tím rozšířit základnu, nebo našroubovat na hrdlo a tím uzavřít připravenou chemii. Tato sada krom napěnovače obsahuje tři nádoby o objemu 1 l a 2 víka/podstavce. Napěnovač AVA Foam Cannon Premium umožňuje i upevnění jakýchkoliv 1L lahví s standardním hrdlem díky důmyslně duplicitně implementovaném závitu na spodní straně těla. Můžete tak upevnit i například mixovací láhev namísto dodávaných nádob.

Hlavní výhody napěnovače AVA Foam Cannon Premium Kit

  • Kompatibilní se všemi tlakovými myčkami AVA P30-P80 (nevhodné pro použití s myčkou Evolution P90 a V6 P90)
  • Rychloupínací systém pro okamžité uchycení
  • Vyrobeno z vysoce odolných materiálů pro maximální životnost
  • Nastavitelný poměr míchání pro ideální hustotu pěny
  • Nastavitelný úhel rozstřiku

Obsah balení AVA Foam Cannon Premium Kit

  1. 1x napěnovač AVA Foam Cannon Premium
  2. 1x nádoba bílá (průhledná)
  3. 1x nádoba růžová (průhledná)
  4. 1x nádoba zelená (průhledná)
  5. 2x nacvakávací podstavec / šroubovací víčko na nádoby

Cena za set

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ava of Norway je renomovaná značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních vysokotlakých čističů a příslušenství. S důrazem na inovaci a robustní konstrukci, produkty Ava jsou navrženy tak, aby zvládly i ty nejnáročnější čisticí úkoly. Norská preciznost se odráží v každém detailu, od ergonomického designu až po udržitelné materiály. S Ava of Norway můžeš dosáhnout profesionálních výsledků při čištění tvého vozu, domu nebo zahrady, a to s minimální námahou a maximální efektivitou.