Mokrosuchý vysavač FLEX VC 26 L MC

10 199 Kč 8 428,93 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLEX VC 26 L MC - Spolehlivý parťák pro čištění aut a koberečků. Tento výkonný vysavač je navržen s ohledem na potřeby každého detailera a poskytne vám svojí precizní funkčnost.

S jeho silným motorem a speciálními funkcemi je vysavač FLEX VC 26 L MC ideálním nástrojem pro detailní úklid vašeho vozu. Jeho kompaktní design a snadná ovladatelnost znamenají, že se snadno dostane do všech koutů interiéru vašeho auta, aby se zbavil nežádoucího prachu, písku, vlasů a zvířecích chlupů.

Dokáže vysávat vodu! Vysavač se dá jednoduše přecvaknout na režim mokrého vysávání. Jednoduše vyjmete filtr, sáček na prach, zacvaknete plovák a můžete do nádoby absorbovat tekutiny!

Skvělou použitelnost tato funkce má především na gumové i textilní podlahy. Jednoduše rozkartáčujete čisticí přípravek s vodou například MZR nebo Green Star 1:10 s vodou a pohodlně přípravek se špínou vycucnete pryč.

Hlavní vlastnosti:

  • Silný sací výkon: Vysavač FLEX VC 26 L MC má velmi výkonný motor, který dokáže rychle a účinně odstranit nečistoty z podlahy, sedadel, koberečků a dalších povrchů vašeho vozu.
  • Detailní úklid: Díky různým příslušenstvím a nástavcům můžete snadno čistit těžko dostupná místa, jako jsou mezery mezi sedadly, škvíry a výklenky. V sadě s vysavačem je skvělé příslušenství jako štěrbinová hubice a kruhový kartáč.
  • Kvalitní filtrace: Speciální filtr zachytí nejen prach, ale i mikroskopické částice, což znamená, že vzduch v interiéru vašeho auta zůstane bezprašný a čistý.
  • Snadná údržba: Vysavač FLEX VC 26 L MC je navržen s ohledem na snadnou údržbu, což znamená, že vyprázdnění sběrné nádoby a čištění filtru je velmi jednoduché za pomocí manuálního oklepu filtru (změní se směr tlaku vzduchu a filtry se tímto rázem očistí).
  • Kompaktní a přenosný: Jeho kompaktní velikost a ergonomický design umožňují snadné přenášení vysavače a jeho použití mimo auto.

 

Sada obahuje 1 kus rounového filtračního sáčku, sadu příslušenství a FLEX VC 26 L MC

Technické údaje:

Příkon 1200 W
Napětí 230 V
Frekvence 50/60 Hz
Průtok vzduchu vysavače 3600 l/min
Max. podtlak 21000 Pa
Plocha filtru 3000 cm²
Objem nádoby 25 L
Objem naplnění tekutinou 16 L
Regulace výkonu sání Mechanicky
Délka hadice 3,5 m
Počet sacích motorů 1 Ks
Délka kabelu 7,5 m
Rozměry dxšxv 475 x 377 x 526 mm
Hmotnost 8,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FLEX je renomovaný výrobce specializující se na výrobu profesionálního nářadí pro řemeslníky a profesionály z oboru. S dlouholetou tradicí a inovativním přístupem k designu, FLEX poskytuje širokou škálu výkonných nářadí, včetně brusivek, vrtacích strojů, fréz a dalších elektrických nástrojů. Každý výrobek od FLEX je navržen s důrazem na precizní zpracování, spolehlivost a maximální výkon, což umožňuje dosahovat excelentních výsledků při práci. S FLEX máte jistotu, že vaše projekty budou dokonale zpracovány s profesionálním přístupem a kvalitními nástroji.