Konzervační pěna Koch Hydro Foam Sealant S0.03

866 Kč 715,70 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Prémiová konzervační pěna, která se aktivuje napěňovačem nebo postřikem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konzervace je použitelná na celý exteriér a zajistí perfektní lesk, hydrofobitu a sametový povrch. 

Na skle Hydro Foam zajistí efekt tekutých stěračů - lepší viditelnost a dokonalý odvod vody. Ochranu doporučujeme vyživovat koncentrátem do ostřikovačů Clarity od AngelWax.

Díky hydrofobitě se vám auto bude extrémně snadno sušit a příští mytí bude naprostá brnkačka a zvládnete to za poloviční čas.

Hydro Foam doporučujeme jako základní ochranu na zimu. Doporučujeme také přiživovat Hydro Foam po cca každém 3. mytí. Výdrž ochrany je v rámci několika týdnů avšak záleží, jak čašto je auto v provozu.

Ředění je od 1:50 do 1:150 - doporučujeme se držet zlatého středu a z jedné láhve Hydro Foamu si udělat 100 litrů koncentrátu.

 

Objem: 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Koch Chemie je renomovaná značka specializující se na výrobu profesionálních chemických produktů pro péči o automobily. S dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu a inovaci nabízí Koch Chemie širokou škálu produktů, včetně šamponů, vosků, čisticích prostředků a detailingových produktů. Každý výrobek od Koch Chemie je pečlivě vyvinut a testován tak, aby poskytoval optimální výsledky při čištění a ochraně povrchů vozidel. S Koch Chemie můžete dosáhnout profesionálních výsledků a zachovat krásu a lesk vašeho vozidla v optimálním stavu.