Keramická ochrana ve spreji Gyeon Q2 Can Coat EVO

1 339 Kč 1 106,61 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Nejjednodušší a nejuniverzálnější keramický povlak ve formě spreje s neuvěřitelnou výdrží minimálně 12 měsíců nebo 12000 km.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Gyeon Q2 CanCoat EVO je snadno aplikovatelný a přesto efektivní

Q² CanCoat EVO je nejjednodušší nátěr, který můžete použít. Je to také nejlepší produkt v poměru k ceně na ochranu nebo údržbu vašeho auta. Jeho objem 200 ml umožňuje ošetřit nebo znovu nanést ochranu až na 10-15 automobilů!

Žádná garáž? S Gyeon Q2 CanCoat EVO žádný problém!

Všechny receptury EVO lze aplikovat venku. Jen zajistěte stabilní podmínky, nikdy nepoužívejte na přímém slunci. Prostě jen sledujte předpověď počasí! Nátěr by neměl během prvních 12 hodin po aplikaci navlhnout. To je vše...

 

Gyeon Q2 CanCoat EVO & Odolné hydrofobní vlastnosti

Q² CanCoat EVO nabízí mnohem odolnější výkon, vylepšený vizuální finiš a hydrofobní vlastnosti – to vše díky aktualizovanému složení EVO. Zůstává stejně snadno aplikovatelný jako dříve, navíc nabízí ještě snadnější stírání.

Q² CanCoat EVO je nejuniverzálnější keramický povlak. Může být aplikován na lak, obložení, ráfky, kov, uhlíková vlákna nebo PPF/vinyl. Může být použit jako samostatný produkt, nebo i vrchní nátěr již stávající keramické ochrany.

Použití:

Can Coat nevyžaduje přípravu strojním leštěním. Stačí vozidlo umýt, chemicky a mechanicky dekontaminovat, usušit, odmastit a můžete aplikovat. Nejlepší je si k balení zakoupit aplikátor a krouživými nebo rovnými tahy nanést na povrch. Po cca 2 minutách vyleštěte utěrkou do vysokého lesku.

Náš TIP: Nikdy nestříkejte ve směru vozidla. Při nástřiku na utěrku se vždy otočte. Pracujte po malých částech, abyste se vyhnuli pruhům.

Doporučení spotřeba: 10-15 ml / vůz
pH tolerance: 2-11
Odolnost: > 12 měsíců / 12.000 km
Odolnost: 5/5
Lesk: 5/5
Samočistící schopnosti: 4/5
Tvrdost: 4/5
Samočistící schopnosti: 4/5

Obsah balení:
Gyeon Q2 CanCoat 200 ml
3x Výměnné hlavice
Gyeon mikrovláknová utěrka
Dveřní samolepky potvrzující aplikaci

Cena za sadu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: