Keramická ochrana na matné laky Gyeon Q2 Matte EVO Lightbox (50 ml)

Novinka
Značka: Gyeon
2 229 Kč 1 842,15 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Keramická ochrana pro matné laky a folie s životností až 24 měsíců, 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2 Matte EVO Lightbox 50 ml je keramická ochrana pro všechny typy matných povrchů.

Unikátní keramický povlak pro matné povrchy. Zvýrazňuje barvu beze změny povrchu vašeho matného laku, PPF nebo vinylové folie. Q² Matte EVO je jednovrstvá receptura, snadno se nanáší, je vysoce hydrofobní a navržené pro maximální odolnost.

Gyeon Q2 Matte EVO Lightbox 50 ml zanechává plně matný povrh

Hlavní výhodou Q² Matte EVO je jeho neutrální povrch na matných nebo saténových barvách. Jeho složení na bázi oxidu křemičitého (SiO2) bylo speciálně navrženo tak, aby poskytovalo vysokou UV a chemickou ochranu v kombinaci se skvělými samočistícími vlastnostmi na velmi náročné struktuře matného laku. Sada Q² Matte EVO také obsahuje náš speciální hydrofobní sprejový těsnicí/keramický detailer vyvinutý pro matné barvy - Q²M Cure Matte spolu se všemi požadovanými aplikátory a uživatelskou příručkou pro konkrétní produkt.

Gyeon Q2 Matte EVO Lightbox je nejlepší řešení pro vozy s matným povrchem

Q² Matte EVO byl navržen od začátku pouze pro matné a saténové povrchy. Ve srovnání s běžnými nátěrovými produkty tedy poskytuje neuvěřitelnou životnost. Ve srovnání se standardními povlaky používanými na tomto velmi specifickém povrchu byly také výrazně zlepšeny samočisticí vlastnosti a výkon ovodu vody.

Žádná garáž? S Gyeon Q2 Matte EVO Lightbox žádný problém!

Všechny receptury EVO lze aplikovat venku. Jen zajistěte stabilní podmínky, nikdy nepoužívejte na přímém slunci. Prostě jen sledujte předpověď počasí! Nátěr by neměl během prvních 12 hodin po aplikaci navlhnout. To je vše..

TIP: Zajistěte, abyste před setřením vytvořili zcela rovnoměrně rozetřený povrch. Povlak můžete aplikovat ve více křížových pohybech. Aby bylo možné dokonale ochranu rozetřít můžete aplikaci dokončit dokonce pohyby kruhovými. Používejte více množství při aplikaci - většina matných barev a folií je mnohem savějších než klasický lak. Stejně jako u každého keramického povlaku nezapomeňte: Příprava je zásadní, takže povrch po dekontaminaci dobře odmastěte pomocí Q²M Prep.

 • Doporučená spotřeba na 1 vůz: 30-50 ml
 • pH tolerance: 2-11
 • Životnost: 24 měsíců / 30.000 km
 • Výsledný matný efekt: 5/5
 • Samočistící schopnosti: 5/5
 • Odvod vody: 4/5

Obsah balení:

 • Gyeon Q2 Matte EVO 50 ml
 • Gyeon Q2M Coating Applicator Light
 • Gyeon samolepka "#Gyeonized"
 • Dveřní samolepky potvrzující aplikaci
 • Aplikační manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: