Elektrický vysoušeč BLO AIR-RS

5 790 Kč 4 785,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Jednomotorový vysoušeč automobilů, motocyklů, lodí či kol s výkonem 1600 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechte se zmást tímto odlehčeným vysoušečem na auta. Obsahuje totiž obrovský motor o výkonu 5.5 HP a je dodáván s 5 m napájecím kabelem a 5 m hadicí.  Díky tomu dosáhnete kdekoliv kolem Vašeho auta nebo kola.

Vysoušení auta po pravidelném mytí je okamžikem, kdy se s největší pravděpodobností objeví na bezbarvém laku povrchové škrábance, které se časem hromadí a vytvářejí nevzhledné vířivé stopy. Použitím vysoušeče do auta BLO tomuto předejdete. Použití je nejen bezpečnější, ale také rychlejší a efektivnější. Vysušíte také všechna záludná místa, ze kterých kape voda, jako jsou zrcátka, kliky či zádveří.

BLO AIR–RS má dlouhou hadici, pohodlnou rukojeť a plynulou regulaci rychlosti. Speciálně navržená měkká pryžová špička trysky odstraňuje starosti s poškrábáním povrchu laku i v okamžiku, kdybyste přišli při sušení do kontaktu s povrchem.

Každá jednotka BLO AIR-RS obsahuje vyhrazený vzduchový filtr na sání stroje. Díky tomu se nečistoty ze vzduchu nedostanou do kontaktu s povrchovou úpravou.

Ne všechny oblasti vozidla budou vyžadovat plný výkon BLO. Při sušení složitých mřížek nebo bočních zrcátek možná budete chtít méně silný proud vzduchu. Snadno nastavitelný ovladač rychlosti větru to umožňuje. Motor o výkonu 5.5 hp vytlačí vzduch o objemu až 43500 FPM, navíc zvýší teplotu okolního vzduchu až o 30°C.

 

Hlavní výhody BLO AIR-RS

  • Sušení s nulovým rizikem vzniku mikroškrábanců.
  • Výkonný motor okamžitě odstraní vodu z jakéhokoliv povrchu.
  • Jedinečné sušící výsledky v oblasti kol, brzdových třmenů, nárazníků, apod.
  • 100% odstranění vody z krytů zpětných zrcátek.
  • Okamžité osušení komponent v motorovém prostoru (prevence vzniku koroze).
  • Plynulá regulace výtlaku vzduchu.
  • Příhřev vzduchu o 30 st oproti okolní teplotě.
  • Využívá filtrovaný vzduch pro vyšší bezpečnost.
  • 2 výměnné nástavce pro regulaci směru vzduchu součástí balení.

Technické parametry BLO AIR-RS

Výkon 1600 W s výkonem do 5.5 HP
Délka hadice: 5.0 m
Délka napájecího kabelu: 5 m
Plynule variabilní výkon vysoušeče
Vyměnitelné hubice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Blo Car Dryers je značka specializující se na výrobu profesionálních sušiček určených pro rychlé a šetrné usušení vašeho vozidla. S vynikajícím výkonem a inovativní technologií, Blo Car Dryers nabízí efektivní odstranění vody z povrchu vašeho auta po umytí. Každá sušička je navržena tak, aby poskytovala bezchybné výsledky a minimalizovala riziko poškrábání povrchu. S Blo Car Dryers můžete být si jisti, že vaše vozidlo bude suché, lesklé a chráněné tak, jak si zaslouží.