Elektrický vysoušeč BLO AIR-GT

8 790 Kč 7 264,46 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Dvoumotorový vysoušeč automobilů, motocyklů, lodí či kol s výkonem 2800 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLO AIR-GT je jeden z nejvýkonnějších vysoušečů aut s dvěma motory, který nabízí výkon 8 HP. Toto vzduchové dmychadlo odpuzuje vodu a nabízí nejrychlejší čas sušení z povrchů stylem bezdotykového sušení. Toto velké BLO je ideální pro auta, kola, lodě a cokoli, co potřebujete rychle usušit, s otočným rozvorem a super dlouhou hadicí přes 8 m, která pokryje spoustu oblastí. Součástí jsou jak kulaté, tak ploché silikonové trysky spolu se všemi konektory.

BLO AIR-GT nenabízí jeden, ale hned dva řadové motory. Pokud hledáte největší a nejvýkonnější vysoušeč od tohoto výrobce, je právě GT pro Vás. Jako jeho bratříček AIR-RS filtruje vzduch a zároveň ho ohřívá až o 30 stupňů nad teplotu okolního vzduchu. Tím zajišťuje optimální rychlost sušení a teplo pro sezónní mytí a sušení Vašeho auta.

Twin Motors sice znamenají o něco vyšší hmotnost, ale s ohledem na to výrobce vysoušeč opatřil sadou otočných kol a základnou, díky které jej můžete snadno přemisťovat v garáži, na příjezdové cestě nebo v dílně. Kolečka lze zablokovat a zabránit tomu, aby se vysoušeč samovolně rozjel! Díky 8 m hadici můžeme s jistotou říci, že dosáhnete na většinu větších aut, nákladních aut, motocyklů a další techniky.

Toto dmychadlo vytlačí přes 61 500 FPM vzduchu při maximálním výkonu. Objem výtlaku je pak plně variabilním pomocí voliče výkonu. Výkon tak můžete ovládat a v případě potřeby jej ztlumit pro menší nebo choulostivější oblasti, abyste vysoušeli nejen efektivně, ale i bezpečně.

 

Hlavní výhody BLO AIR-GT

  • Sušení s nulovým rizikem vzniku mikroškrábanců.
  • Dvojce motorů okamžitě odstraní vodu z jakéhokoliv povrchu.
  • Jedinečné sušící výsledky v oblasti kol, brzdových třmenů, nárazníků, apod.
  • 100% odstranění vody z krytů zpětných zrcátek.
  • Okamžité osušení komponent v motorovém prostoru (prevence vzniku koroze).
  • Plynulá regulace výtlaku vzduchu.
  • Příhřev vzduchu o 30 st oproti okolní teplotě.
  • Využívá filtrovaný vzduch pro vyšší bezpečnost.
  • 2 výměnné nástavce pro regulaci směru vzduchu součástí balení.

Technické parametry BLO AIR-GT

Výkon 2400 W s výkonem do 8 HP
Délka hadice: 8.0 m
Délka napájecího kabelu: 5 m
Plynule variabilní výkon vysoušeče
Vyměnitelné hubice

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Blo Car Dryers je značka specializující se na výrobu profesionálních sušiček určených pro rychlé a šetrné usušení vašeho vozidla. S vynikajícím výkonem a inovativní technologií, Blo Car Dryers nabízí efektivní odstranění vody z povrchu vašeho auta po umytí. Každá sušička je navržena tak, aby poskytovala bezchybné výsledky a minimalizovala riziko poškrábání povrchu. S Blo Car Dryers můžete být si jisti, že vaše vozidlo bude suché, lesklé a chráněné tak, jak si zaslouží.