BLO AIR-S elektrický vysoušeč

3 590 Kč 2 966,94 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jednomotorový ruční vysoušeč automobilů, motocyklů či kol s výkonem 1200 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použitím vysoušeče na automobil odpadá nutnost používat sušicí ručník. To znamená, že Vaše vozidlo bude lehce bez jakýchkoliv  stop víření, škrábanců a vodních skvrn, které způsobují špatné techniky kontaktního sušení pomocí ručníků a utěrek.

BLO AIR-S urychluje proces sušení a zajišťuje bezpečné vysušení vašeho vozidla.

Tento vysoušeč má nejvýkonnější motor, jaký je pro ruční zařízení možný. To ale ne na úkor hmotnosti. AIR-S je sice nejvýkonnějším výkonem, ale zároveň je nejlehčí ve své třídě. Nabízí až o 25 % vyšší sušicí výkon než někteří konkurenti.

Vysoušeč má 2-rychlostní ovladač, takže můžete mít méně silné proudění vzduchu, když je to potřeba ve stísněných prostorách nebo slabší na choulostivých površích. Rukojeť poskytuje ergonomický úchop a lze ji použít i v okamžiku, kdy je vysoušeč převrácen vzhůru nohama, což je nezbytně nutné pro efektivní sušení na spodních částech.

BLO AIR-S je ideální pro vyhánění vody ze všech těžko dostupných míst na autech, jako jsou mřížky, nárazníky, větrací otvory a kola. Lze jej ale použít i na jízdní kola, motocykly a dokonce i na malé vodní skútry. Skvěle se hodí na utírání prachu v interiérech a dokonce i na elektroniku a elektrická zařízení.

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Blo Car Dryers je značka specializující se na výrobu profesionálních sušiček určených pro rychlé a šetrné usušení vašeho vozidla. S vynikajícím výkonem a inovativní technologií, Blo Car Dryers nabízí efektivní odstranění vody z povrchu vašeho auta po umytí. Každá sušička je navržena tak, aby poskytovala bezchybné výsledky a minimalizovala riziko poškrábání povrchu. S Blo Car Dryers můžete být si jisti, že vaše vozidlo bude suché, lesklé a chráněné tak, jak si zaslouží.