Utěrky na kůži Gyeon Q2M LeatherWipe EVO 2-Pack (40x40 cm)

269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Sada 2 kusů mikrovláknových utěrek dokonalých pro údržbu kožených povrchů v automobilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

maximální výkon nejvyšší trvanlivost. Změněné obaly a barvy, ale také přidaná řada nových produktů, tolik často poptávaných a žádaných! Ponořte se hlouběji do řady GYEON EVO Microfibre a prozkoumejte všechny novinky, na kterých poslední rok tvrdě pracovali!

OPRAVDOVÁ KVALITA

Kvalita nářadí a příslušenství používaného v péči o auto je vším. Kvalita mikrovlákna, jeho okrajů či šití, savost ručníku a jeho odolnost vůči desítkám pracích cyklů určuje výsledky každého detailingového procesu. Produkty z mikrovlákna se používají při mytí, dekontaminaci, sušení, leštění, aplikaci ochran a následné údržbě každého jednotlivého prvku vozidla. Mohou zrychlit a zefektivnit každou akci nebo nakonec zničit konečný výsledek. To je důvod, proč jsou u Gyeonu tak hrdí na to, že poskytují jen ta nejlepší mikrovlákna pro automobilový průmysl!

 

Gyeon Q²M LeatherWipe EVO 2-Pack

Nízká vlákna bez okrajů Q²M LeatherWipe EVO jsou jemná, ale maximálně absorbující. Perfektní k odstranění nečistot a zbytků čisticích prostředků na jakémkoli typu koženého povrchu čalounění či sedaček. Utěrky jsou také velmi účinné na alcantaru. Ultrazvukem řezané okraje poskytují přesné a bezpečné zakončení bez hran.

  • Velikost: 40x40 cm
  • Sada 2 kusů
  • Made in Korea

Cena za sadu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: