Směs do ostřikovačů Auto Finesse Vista Screen Wash

679 Kč 561,16 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Koncentrovaná směs do ostřikovačů, voděodpudivá, koncentrát, 2500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Finesse Vista Hydrophobic Screen Wash je přípravek nové generace bez metanolu, který byl speciálně vyvinut tak, aby nabízel to nejlepší v čištění čelního skla bez ohledu na míru znečištění a teplotní podmínky a zanechával hydrofobní vrstvu pro zvýšení bezpečnosti.

Tato superkoncentrované směs do ostřikovačů je navržena tak, aby bezpečně zvedla a zapouzdřila nejdrsnější kamínky, špínu, ptačí trus, rozstřiky hmyzu a těžké částice. Výrazně zlepšuje bezpečnost a výhled tím, že zanechává povrch bez šmouh. Pokročilé přísady a nemrznoucí látky také aktivně podporují tvorbu voděodpudivé vrstvy, prodlužují životnost keramických povlaků a tekutých stěračů a dokonce výrazně zvyšují jejich efektivitu.

Ultra koncentrované řešení je extrémně účinné a nabízí maximální čisticí sílu, která je nezbytná pro bezpečné čištění skla bez škrábanců. Vista Hydrophobic Screen Wash je také dostatečně univerzální, aby se dala ředit pro použití po celý rok. Tento ultra-hydrofobní roztok lze smíchat v poměru 1:10 s vodou pro normální letní podmínky a v poměru 1:5 v v nejhorších mrazivých zimních podmínkách.

Směs do ostřikovačů Auto Finesse Vista Hydrophobic Screen Wash je speciálně vyvinuta k odpuzování vodních a dopravních filmů, neobsahuje žádné umělé lesky, abraziva ani silikonové deriváty. Tento produkt rychle odstraní led, špínu, posypovou sůl a zanechá za sebou pouze dlouhotrvající vrstvu odpuzující vodu, která pomáhá posílit jakýkoli dříve aplikovaný povlak na oknech.

Auto Finesse Vista Screen Wash zabraňuje skřípání stěračů

Nespornou výhodou Auto Finesse Vista Hydrophobich Screen Wash je dokonce napomáhání zabránění skřípání vašich stěračů v okamžiku aplikované keramické ochrany.

Hlavní přednosti Auto Finesse Vista Screen Wash

  • Zanechává povrch bez šmouh a voděodpudivý
  • Vytvořena k odpuzování vodních a dopravních filmů
  • Dostatečně univerzální, aby se dala ředit pro použití po celý rok

Vista Hydrophobic Screen Wash se dodává v 2.5 litrovém balení. Jedno balení koncentrátu Vista vyrobí až 25 litrů účinného roztoku na čištění čelního skla pro jarní až podzimní měsíce nebo 12.5 L roztoku pro měsíce zimní.

  • Objem: 2500 ml
  • Hmotnost: 3 kg

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse ti přináší profesionální produkty pro péči o auto, které jsou navrženy s důrazem na detail a špičkový výkon. Značka je známá svým rozsáhlým sortimentem vosků, šampónů, čističů a detailerů, které ti pomohou dosáhnout perfektního vzhledu tvého vozu. Každý produkt od Auto Finesse je vyvíjen s ohledem na jednoduchost použití a skvělé výsledky, které uspokojí i ty nejnáročnější automobilové nadšence. S Auto Finesse můžeš svého čtyřkolového miláčka hýčkat a udržovat ho v perfektním stavu po celý rok.