Set na dekontaminaci laku

1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Vyprodáno

Set na dekontaminaci laku od polétavé rzi a asfaltu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set poskládaný na kompletní dekontaminaci laku a vyčištění kol pomocí štětce, který je součástí setu. Dekontaminace laku ja naprostý základ před aplikací vosku nebo jíné ochrany laku.

Obsahem setu je:

- Auto Finesse Iron Out 500 ml

- Auto Finesse Oblitarate 500 ml

-  Chemicky odolný štětec na kola Valetpro

 

Použití setu v praxi:

Po ručním umytí auta rozprachem nanes Iron Out na polétavou rez a na kola. Dvě minuty nech působit a uvidíš chemickou reakci s polétavou rzí (začne fialovět). To samé platí u kol, zde si pomož přiloženým štětcem. Na závěr obláchni tlakem vody a můžeš pokračovat odstraněním asfaltu za pomocí Oblitarate. Nanes si dostatečné množství do utěrky a postižená místa od asfaltu vyčisti. Na závěr znova ručně umyj a opláchni tlakem vody.

 

Cena za set

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse ti přináší profesionální produkty pro péči o auto, které jsou navrženy s důrazem na detail a špičkový výkon. Značka je známá svým rozsáhlým sortimentem vosků, šampónů, čističů a detailerů, které ti pomohou dosáhnout perfektního vzhledu tvého vozu. Každý produkt od Auto Finesse je vyvíjen s ohledem na jednoduchost použití a skvělé výsledky, které uspokojí i ty nejnáročnější automobilové nadšence. S Auto Finesse můžeš svého čtyřkolového miláčka hýčkat a udržovat ho v perfektním stavu po celý rok.