Ruční tlakový napěnovač IK FOAM PRO 12 Professional Sprayer

4 819 Kč 3 982,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Ruční profesionální tlakový napěnovač se zvýšenou chemickou odolností a možností regulace hustoty pěny s nádrží pro 6000 ml roztoku a možností natlačení vzduchu pomocí kompresoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální napěnovač IK FOAM PRO 12 byl vyroben pro generování suché a odolné pěny. Navržen pro použití s chemickými činidly s povrchově aktivními vlastnostmi (podrobný seznam odolnosti vůči různým činidlům naleznete níže).

Zvláště výhodným způsobem má postřikovač IK FOAM PRO 12 konektor pro připojení ke kompresoru. Vstupní ventil umístěný v hlavě postřikovače, který umožňuje natlačení vzduchu do nádrže díky svému univerzálnímu ventilu Schrader, což je ventylkový konektor rozšířený po celém světě.

IK FOAM PRO 12 poskytuje uživateli hustou a trvalou pěnu ideální pro profesionální čištění, sanitaci a dezinfekci, čištění HVAC systému, mytí vozidel a detailing, stejně jako pro dezinfekci potravinářských provozů a průmyslových kuchyní. IK Srayers jsou poprávu označovány jako nejatraktivnější na trhu. Vyzkoušejte IK Sprayers i Vy!

Ruční postřikovač IK FOAM PRO 12 je generátor pěny určený pro úklidové práce v různých odvětvích. Má široké plnicí hrdlo, ergonomický design, bezpečnostní ventil nastavený na 4 bary (odtlakovatelný), základnu pro větší stabilitu a bezpečnostní zámek na systému otevírání a zavírání.

Postřikovač je vybaven třemi směšovači (oranžový, šedý a zelený), které umožňují měnit typ pěny výběrem mezi mokrou, střední nebo suchou pěnou. S použitím pěny se daří prodloužit dobu kontaktu mezi chemikálií a čištěným povrchem. Čistěním tkaniny a čalounění pomocí pěny se vyhnete nadměrnému namáčení, které generuje výskyt plísní a bakterií, a konečně máte lepší vizuální kontrolu stříkaného povrchu.

Snadná ruční montáž a demontáž IK FOAM PRO 12 umožňuje kompletní údržbu bez použití nářadí.

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: