Profesionální tlakový postřikovač IK METAL 6 Professional Sprayer

6 749 Kč 5 577,69 Kč bez DPH
Odesíláme do 48 hodin (>5 ks)

Ruční profesionální tlakový postřikovač se zvýšenou chemickou odolností vůči olejům a rozpouštědlům s nádrží pro 6000 ml roztoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač IK METAL 6 se používá ve stavebnictví, průmyslu a veškeré údržbě. IK METAL 6 byl vytvořen pro použití s rostlinnými a živočišnými oleji, nízkoviskózními separačními oleji, rozpouštědly na bázi uhlovodíků, mazivy a ropnými produkty.

Profesionální postřikovač IK METAL 6 se vyznačuje velkou robustností, snadnou obsluhou a kvalitou materiálů.

Zařízení je vybaveno 1.8 m dvousložkovou hadicí, velkým integrovaným trychtýřem pro usnadnění plnění, pojistným ventilem nastaveným na 6 barů, který lze odtlakovat, podpěrou pro přívodní trubku, manometrem, popruhem pro přenášení na rameni, dvěma rozprašovacími tryskami (konická a pro mlhu) a základnou pro větší stabilitu.

Nádrž IK METAL 6 je vyrobena z nerezové oceli a obsahuje konektor pro stlačený vzduch.

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

IK Sprayers je uznávaný výrobce specializující se na profesionální rozprašovače určené pro různá odvětví, včetně zemědělství, úklidu, průmyslu a domácností. S důrazem na kvalitu, inovaci a udržitelnost nabízí IK Sprayers širokou škálu výkonných nástrojů pro aplikaci tekutých látek s precizností a efektivitou. Každý rozprašovač je navržen s ohledem na ergonomii, spolehlivost a snadnou použitelnost, což umožňuje šetrné a rovnoměrné rozprašování bezpečně a efektivně. S IK Sprayers máte nástroje, na které se můžete spolehnout pro vaše aplikace.