Odstraňovač asfaltu a lepidel Auto Finesse Oblitarate

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Silný odstraňovač smůly, dehtu a asfaltu z laku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto nečistoty jsou vysoce přilnavé a necháte-li je zaschnout na Vašem laku, mohou způsobit jeho leptání, skvrny a nenávratné poškození.

Vidíš-li na svém vozu zbytky dehtu, pryskyřice a lepidel, je ten nejlepší čas použít ObliTARate. Opět v Auto Finesse stylu! Auto Finesse ObliTARate je silný, efektivní rychle eragující přípravek, který rozpouští nečistoty bez jakéhokoliv dalšího kontaktu. Odstraní i nejodolnější dehty, zbytky lepidel či pryskyřice bez jakéhokoliv poškození laku nebo plastů.

Postup při použití:
1) Vůz důkladně umyj
2) Na asfalt, pryskyřici či lepidla nanes Oblitarate pomocí utěrky nebo rozprašovače
3) Nech cca minutu působit (již uvidíš, jak asfalt sám rozpouští, ze svislých povrchů začne i svévolně stékat dolů)
4) Nanes si malé množství produktu i na utěrku
5) Opatrně stírej
6) V případě potřeby postup opakuj

Poznámka: Na utěrku, kterou stíráš zbytky lepidel, pryskyřice či asfaltu tlač pouze přiměřeným tlakem. Je lepší postup 2x zopakovat, než si nerozpuštěnými zbytky kontaminace poškrábat lak. Po odstranění asfaltu a lepidel je třeba čištěné místo opět ručně umýt.

 

Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse ti přináší profesionální produkty pro péči o auto, které jsou navrženy s důrazem na detail a špičkový výkon. Značka je známá svým rozsáhlým sortimentem vosků, šampónů, čističů a detailerů, které ti pomohou dosáhnout perfektního vzhledu tvého vozu. Každý produkt od Auto Finesse je vyvíjen s ohledem na jednoduchost použití a skvělé výsledky, které uspokojí i ty nejnáročnější automobilové nadšence. S Auto Finesse můžeš svého čtyřkolového miláčka hýčkat a udržovat ho v perfektním stavu po celý rok.