2x Držák SPZ - MONO Copper (Bronzové)

449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák SPZ vozidla MONO v prémiovém designu, s unikátní konstrukcí a z kvalitního materiálu. Zkrátka držák SPZ # 1 - pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Made in Europe.

Perfektní pro montáž české kovové SPZ do 520 x 112 mm (standardní velikost EU). Celková velikost držáku je 526 x 120 mm. 

Prémiový držák ŠPZ- Alti Giri MONO se vyznačuje především svým subtilním a velmi elegantním designem. Díky použití černého ABS plastu je robustní, pružný a odolný. Už žádné kývání, chrastění a zatřepat. Montáž je velmi jednoduchá a lze ji provést za pár minut pomocí přiloženého montážního návodu.

Prémiový design držáku SPZ Alti Giri MONO - bez reklamy a stylově

Všimli jste si, že intenzivní grafika má vliv na estetiku vašeho vozidla? Klasický držák SPZ s grafikou změní vaše auto na bezplatný mobilní výklad. Změnili jsme tento trend ve prospěch prémiového designu - designu bez reklamy. Logo Alti Giri, byste hledali na viditelné části držáku marně, ale přesto ho rychle a jednoznačně identifikujete. Díky jeho 8mm tenkému a symetrickému rámečku po celém obvodu je zkrátka nezaměnitelný a elegantní. Jeho základem je lesklé černé provedení a hodí se na zcela každé auto. Jeho diskrétní design vypadá skvěle i na automobilech Youngtimer, Gran Turismo, Hot Hatch, SUV nebo na sportovních autech.

Naši zákazníci jsou nejen milovníci detailů s estetickým cítěním, ale i tací, jimž záleží na dokonalém a ničím nerušeném vzhledu jejich vozidla. Pro ty jsme navrhli řešení ve formě barevného akcentu - proužku, který obtéká po celém obvodu vnějšího rámečku. K dispozici je více než 20 různých provedení a průběžně pracujeme na uvedení dalších skvělých kousků. Jeden zákazník touží aby rámeček splynul s karoserií nebo zanikl s SPZ, jiný zase aby decentně vystoupil a byl sladěný ať s emocemi majitele, s doplňky vozidla nebo se stylem, například s úžasnou italskou trikolórou. Co však spojuje všechny tyto důvody majitelů nosit MONO na svém vozidle? Je to touha po něčem výjimečném? Nebo vášeň či vůle projevit své emoce nebo jen zkrátka dopřát sobě a autu to nejlepší? Důvody jsou různé, jaký je ten váš?

 

Konstrukce držáku SPZ Alti Giri MONO - unikátní v každém směru

Výsledkem konstrukčního návrhu, je dokonalý držák SPZ, který spojením základny, registračních značek vozidla a horního rámečku nabude nadstandardní pevnost a není tedy pouze designovým skvostem, ale poskytuje i funkční design a jako z pojmenování "držák" vyplývá, jeho hlavní funkce je držet. Náš držák na SPZ MONO s jeho unikátním systémem osmi zámků, čtyř v horní a čtyřech v dolní části, drží pohromadě způsobem, který nemá na trhu konkurenci. Po jejich zakliknutí, které uslyšíte, budete jeho pevnost nejen vidět ale hlavně i cítit.

Materiál držáku SPZ Alti Giri MONO - podtržená jednotka

Obrázok0

Na kvalitě materiálu a na materiály samotném se nešetřilo. Je to kvalitní ABS plast s příměsemi zajišťující lesk a dlouhou životnost. Robustní základna, má opačný trend jako vnější rámeček, nese logo Alti Giri, má solidní a pevné provedení. Je klíčovým základem funkčního designu, obsahuje pouze nezbytné otvory pro montáž a v jejím středu jsme umístili číslo "1". Co myslíte, proč asi? Ano, je to volba číslo jedna motoristických nadšenců, kterým záleží na kvalitě a na každém detailu. Pokud i vám, tak držák MONO byl navržen a vyroben právě pro vás.

Cena za sadu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AltiGiri se specializuje na výrobu vysoce kvalitních držáků SPZ, které kombinují funkčnost, odolnost a moderní design. Díky preciznímu zpracování a použití prvotřídních materiálů zajišťuje AltiGiri, že tvoje registrační značka bude bezpečně upevněna a zároveň skvěle vypadat. Každý držák je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky na každodenní používání a poskytoval dlouhodobou spolehlivost. S AltiGiri si můžeš být jistý, že tvoje SPZ bude vždy na svém místě a vypadat skvěle.