Utěrka na okna Gyeon Q2M GlassWipe EVO (40x40 cm)

189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

Wafflová utěrka na okna z super absorpčních vláken pro dokonale vyčištěná okna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximální výkon nejvyšší trvanlivost. Změněné obaly a barvy, ale také přidaná řada nových produktů, tolik často poptávaných a žádaných! Ponořte se hlouběji do řady GYEON EVO Microfibre a prozkoumejte všechny novinky, na kterých poslední rok tvrdě pracovali!

OPRAVDOVÁ KVALITA

Kvalita nářadí a příslušenství používaného v péči o auto je vším. Kvalita mikrovlákna, jeho okrajů či šití, savost ručníku a jeho odolnost vůči desítkám pracích cyklů určuje výsledky každého detailingového procesu. Produkty z mikrovlákna se používají při mytí, dekontaminaci, sušení, leštění, aplikaci ochran a následné údržbě každého jednotlivého prvku vozidla. Mohou zrychlit a zefektivnit každou akci nebo nakonec zničit konečný výsledek. To je důvod, proč jsou u Gyeonu tak hrdí na to, že poskytují jen ta nejlepší mikrovlákna pro automobilový průmysl!

Gyeon Q²M GlassWipe EVO

Q²M GlassWipe EVO je nejúčinnější utěrka a způsob, jak vyčistit sklo bez šmouh a možných škrábanců. Se svou gramáží 390 GSM absorbuje nečistoty spolu s vámi zvoleným čističem skla a zanechá za sebou jen čisté a průhledné sklo.

  • Velikost: 40x40 cm
  • Gramáž 390 GSM
  • Hmotnost: 0.2 kg
  • Made in Korea

 

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: