Čistící aplikátor Gyeon Q2M ScrubPad EVO

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Oboustranný aplikátor pro efektivní čištění jakéhokoliv povrchu v interiéru automobilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximální výkon nejvyšší trvanlivost. Změněné obaly a barvy, ale také přidaná řada nových produktů, tolik často poptávaných a žádaných! Ponořte se hlouběji do řady GYEON EVO Microfibre a prozkoumejte všechny novinky, na kterých poslední rok tvrdě pracovali!

OPRAVDOVÁ KVALITA

Kvalita nářadí a příslušenství používaného v péči o auto je vším. Kvalita mikrovlákna, jeho okrajů či šití, savost ručníku a jeho odolnost vůči desítkám pracích cyklů určuje výsledky každého detailingového procesu. Produkty z mikrovlákna se používají při mytí, dekontaminaci, sušení, leštění, aplikaci ochran a následné údržbě každého jednotlivého prvku vozidla. Mohou zrychlit a zefektivnit každou akci nebo nakonec zničit konečný výsledek. To je důvod, proč jsou u Gyeonu tak hrdí na to, že poskytují jen ta nejlepší mikrovlákna pro automobilový průmysl!

Gyeon Q²M ScubPad EVO

Q²M ScrubPad EVO je oboustranný čisticí nástroj pro interiéry vozidel. Bílá strana je ideální pro čištění kůže nebo odstraňování usazených nečistot na plastovém obložení. Černá pěnová strana účinně sbírá prach. Plně syntetické materiály zůstávají po mnoha použitích jako nové. Velikost a tvar jsou vhodné pro čištění složitě tvarovaných prvků nebo štěrbin v interiérech automobilů.

  • Velikost: 8x10 cm
  • Made in Korea

Cena za 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: